18.8 C
Skopje
E diel, 19 Maj, 2024

Zoran Bozhinovski përfundon në spital, u rrah keq para shtëpisë së tij (FOTO)

Gazetari Zoran Bozhinovski është rrahur mbrëmjen e djeshme. Ai është dërguar në Spital menjëherë pas plagëve të rënda që mori nga rrahja.

Bozhinovski në periudhën e kaluar ka publikuar një sërë krimesh të supozuara në REC Manastir dhe ESM, përcjell TS.

Sipas informacioneve fillestare, të cilat Ljupço Palevski i ka publikuar në profilin e tij në FB, Bozhinovski është rrahur para ndërtesës së tij.

Bozhinovski deri më tani nuk ka bërë të ditur asgjë.

Të ngjajshme

Të fundit