35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Talat Xhaferi shprehet faqebardhë!

Talat Xhaferi la postin e kryeministrit të RMV-së sot në ditën e tij të fundit, ku shtoi se e la faqebardhë dhe përmendi se do të përkushtohet maksimalisht poashtu edhe në funksionin e tij si deputet, shkruan POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit