35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Fetai mori detyrën e zv/kryeministrit për Qeverisje të mirë dhe Transparencë

Arben fetai nga sot ka marrë detyrën si zv/Kryeministër për Qeverisje të mirë dhe Transparencë, shkruan POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit