38.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

(FOTO) Mexhiti pranoi detyrën e ministrit të MJPH-së

Zv/kryeministri i parë dhe ministër i MJPH-së, Izet Mexhiti sot ka pranuar detyrën në Qeverinë e re të Maqedonisë së Veriut, informon POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit