7.8 C
Skopje
E martë, 20 Shkurt, 2024

E kryer / Ernest Muçi i bashkohet Rashicës te Beshiktashi

Ernest Muçi ka ndryshuar skuadër.

Futbllisti shqiptar është përforcimi më i ri i Besiktasit, shkruan Gazeta Express.

Ishte vet klubi turk që njoftoi transferimin e tij përmes një videoje në llogarinë e tyre zyrtare në Twitter.

Te Besiktasi, Muçi do ta gjejë yllin kosovar, Milot Rashicën.

Muçi vjen nga Legia e Varshavës dhe sipas raportimeve, transferimi i tij i ka kushtuar Besiktasit 10 milionë euro.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit