10.8 C
Skopje
E martë, 23 Prill, 2024

Gashi: Unë jam i pari kryetar që i ftoj dhe u shkoj në zyre ministrave për t’u kërkuar llogari!

I pari i Alternativës, Afrim Gashi, sonte në “Rruga Drejt” me Fatlume Dervishi, ka treguar se është shumë i përkushtuar sa i përket llogaridhënies nga ministrat dhe drejtorët e partisë së tij.

Ai ka thënë se përveç që i thërret ata në zyrën e tij, edhe u shkon në zyre.

“Kemi kontakte të vazhdueshme, përveç që i thërras në zyrën time edhe u shkojë në zyre. Unë jam kryetari i parë ndoshta që i viziton edhe kërkon llogari e diskuton me ministrat dhe drejtorët për punën që janë duke e bërë”, tha Gashi./ Alsat.mk

Të ngjajshme

Të fundit