7.8 C
Skopje
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Ilir Meta kapet “mat” në zyret e PD-së

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është parë ditën e sotme teksa hyn në selinë e PD.

Burime për News24 dhe BalkanWeb bëjnë me dije se Meta po zhvillon një takim me kreun e PD Sali Berisha.

Të ngjajshme

Të fundit