21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Josip ilicic i rikthehet futbollit

Pas një kohe të gjatë jashtë fushave dhe betejën me #shëndetinmendor dhe #depresionin si shak i tradhtisë nga gruaja e tij, Josip Ilicic është rikthyer në fushat e blerta. Në klubin slloven #Maribor.

Ilicic e mundi #depresionin për t’u rikthyer edhe më i fortë në fushë!

Të ngjajshme

Të fundit