30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Karateisti Driton Halimi përgatitet për sukseset e radhës

Driton Halimi një karateist me shumë bagazh pas vetes dhe njëri ndër më të përgatiturit në vend, këto ditë ndodhet në Dojran me reprezentacionin e RMV-së.

Halimi është shprehur se këto përgatitje janë në kuadër të reprezantacionit për shkak që karateisti tetovar do të metr pjesë në shumë gara ndërkombëtare që do të zhvillohen së shpejti.

Duke shpresuar që të sjellë edhe më shumë tituj në vendin tonë, i dëshirojmë suksese të mëtutjeshme Dritoni.

Të ngjajshme

Të fundit