31.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Kasami as PO as JO për takimin e liderëve – Nesër qëndrimi përfundimtar

Nesër do të zhvillohet takimi i liderëve të partive politike në vend i thirur nga kryeministri Kovaçevski ku nga BDI, ASH-ja dhe VMRO-DPMNE-ja e kanë konfirmuar se do të marrin pjesë ndërkaq E Majta e Apasievit thotë që nuk do të shkojë në takim.

Nga Lëvizja Besa ende nuk kanë konfirmuar se a do të marrin pjesë në këtë takim apo jo. Të pyetur nga TV Klan M nga ky subject politik thonë se për të njëjtën temë, nesër Kryetari i kësaj partie Bilall Kasami do të mbaj pres konferencë për mediat për të njoftuar opinion me qëndrimin përfundimtar të kësaj partie.

Të ngjajshme

Të fundit