17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Këta janë djemtë e Nexhati Şaşmaz, aktorit të njohur me personazhin Polat Alemdar

Necati Şaşmaz, i cili mbahet mend me personazhin e Polat Alemdar, të cilit i dha jetë në Luginën e Ujqërve, është ndër emrat e njohur që nuk i përdorin shumë rrjetet sociale.

Aktori i njohur, i cili ka kohë që është larguar nga xhirimet, ka thyer sot rregullin dhe ka ndarë një foto me djemtë e tij Ali Nadir dhe Yusuf Emir, të cilët kanë lindur nga martesa me Nagehan Kaşıkçı.

Të ngjajshme

Të fundit