10.8 C
Skopje
E diel, 25 Shkurt, 2024

Kryqi në qafën e Anitës habit ndjekësit e saj (FOTO)

Kryqi në qaforen e Anita Haradinaj në dasëm merr vëmendjen e komentuesve.

Në mesin e të ftuarve në dasmën e djalit të këngëtares Shkurte Fejza, ishte edhe çifti Ramush e Anita Haradinaj.

Ata patën urimet më të mira për Arbrin e Erzen dhe pikërisht diçka gjatë intervistës ka tërhequr vëmendjen e komentuesve, të cilëve nuk u ik asgjë.

Një kryq në qaforen e Anitës ka bërë që shumë komentues në rrjete sociale të parashtronjë pytje të shumta.

Image 

Image

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit