9.8 C
Skopje
E enjte, 29 Shkurt, 2024

LDK sot mban konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës ka njoftuar se sot, e mërkurë do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të nisë në orën 10:00 dhe do të mbahet në selinë qendrore të LDK-së.

“Nesër (e mërkurë), më date 24 janar 2024, në orën 10:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në Selinë Qendrore”, thuhet në njoftimin e kësaj partie.

Megjithatë nuk është bërë e ditur arsyeja e thirrjes së kësaj konference.

 

Burimi Reporteri

Të ngjajshme

Të fundit