-1.2 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Vetëplagoset ish-efektivi i RENEA-s

Një ish-efektiv i RENEA-s u vetëplagos me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në zonën e ish-Institutit në Kamës ku Bledar Beluli, 37 vjeç mësohet se është plagosur aksidentalisht me armën që mbante me vete.

Ish-efektivi mësohet se ka marrë një plumb në këmbë.

Beluli ishte nisur për në spital, por nuk ka mundur dhe është ndalur tek Casa Italia ku ka kërkuar ndihmë.

37-vjeçari e kishte armën me leje dhe dyshohet se është shkrepur në momentin që po e pastronte.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit