21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor

Lëvizja BESA njofton përmes një komunikate se për shef të shtabit zgjedhor ka zgjedhur Sedat Sulejmanin, që do të jetë pjesë e shtabit të koalicionit Opozitar, VLEN.

“Kryetari i partisë, Bilall Kasami me autorizim të Kuvendit Qendror të partisë për shef të shtabit zgjedhor ka zgjedhur, Sedat Sulejmanin. Sulejmani do të jetë edhe pjesë e shtabit të koalicionit Opozitar, VLEN.

Urime dhe na priftë e mbara!”, thekson Lëvizja BESA.

Të ngjajshme

Të fundit