14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Liderët e VLEN-it dhe Kurti takim me shqiptarët në Berlin dhe Cyrih

Liderët e VLEN Izet Mexhiti, Bilall Kasami, Afrim Gashi, Bekim Qoku nga Vetëvendosja, kandidati për president Arben Taravari të udhëhequr nga lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti, fushatën e tyre për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare do ta vazhdojnë në diasporë.

Siç kanë informuar më datë 19.04.204 do të jenë në Berlin, ndërsa më 20.04.2024 në Zvicër.

Të ngjajshme

Të fundit