14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Fillon shembja e stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu, ekskavatorin e nget Bilall Kasami

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami njoftoi se ka filluar rrënimi i stadiumit të Tetovës për t’u ndërtuar i riu.
Këtë projekt, Kasamai e pati paralajmëruar edhe më parë por sot filluan punimet ku edhe është parë duke e drejtuar ekskavator për të shembur stadiumin.

Ai tutje tha se nga ky stadium do të shkruhet historia e një lavdie të re për qytetin e Tetovës dhe siç tha, ëndrrës i erdhi dita.

Të ngjajshme

Të fundit