18.8 C
Skopje
E enjte, 8 Qershor, 2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 10, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 20 deri 27 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me diell dhe vranësira.

Të ngjajshme

Të fundit