-1.2 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Moti sot në RMV

Në mëngjes shumë ftohtë, nëpër disa lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite di të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -18 deri në -4, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga -3 deri në 7 gradë.

Në Shkup moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, në disa pjesë të luginës do të ketë paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Pasdite do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të ulet në -10, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 3 gradë Celsiusë.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit