14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Një trup i pajetë është gjetur buzë lumit Vjosa

Gjendet pa jetë një person rreth 65 vjec në fshatin Fitore të njësisë administrative Novoselë.

Personi është gjetur pa jetë buzë lumit Vjosa në një kasolle ku qëndronte , pasi ai gjatë ditës peshkonte në lumin Vjosa.

Policia ka shkuat në vendngjarje ka këqyrur dhe trupin pa jetë. Sipas banorëve personin me emrin Berti vuante nga mushkrit dhe dyshohet se shkaku i humbjes së jetës ka qenë problemi shëndetësor në mushkri. Hetimet vijojnë nga policia.

Të ngjajshme

Të fundit