-3.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Nxjerrja e dokumenteve personale / MPB: Gati pika e re për fotografim

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se është e gatshme pika për fotografim për nxjerrjen e dokumenteve personale në afërsi të Stacionit policor “Prolet”, përcjell TV21. MPB për vendosjen e kësaj pike falënderon kompaninë “Brako”, ku pronar është ish-zëvendëskryeministri Koço Angjushev.

“Këto ditë sistemi do të testohet dhe publiku do të njoftohet menjëherë për fillimin e procesit me të cilin u mundësojmë qytetarëve të kalojnë procedurën e detyrueshme brenda afatit të përcaktuar ligjor, 12 shkurt 2024”, thonë nga MPB./tv21.tv

Të ngjajshme

Të fundit