14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Osmani: I bëj thirrje të rinjve të rreshtohen pas Ali Ahmetit

Ministri Bujar Osmani në emisionin Klan Debat ftoi të rinjtë ti bashkohen organizatës së madhe siç e quan ai BDI dhe liderit Ali Ahmeti.

”I kisha preferuar çdo të riut njëher ta ndjen momentin e të qenit pjesë e një organizate të tillë me një lider të tillë, sepse gëzimet e fitoreve të njëpasnjëshme, gëzimet e politikave të suksesshme ja preferoj çdo qytetari çdo të riu së paku ta ndjej një moment” – tha Osmani.

Të ngjajshme

Të fundit