21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Pa rrymë disa pjesë të Bërnjarcës dhe Ilindenit

Pa furnizim me energji elektrike sot do të jenë shfrytëzuesit e disa pjesëve të Bërnjarcës dhe Ilindenit, informoi QRMK pas njoftimit nga “EVN Maqedoni”.

Në periudhën prej orës 7 deri në orën 9 pa rrymë do të jenë shfrytëzuesit nga “Ars-Komerc” (“Vesa Kompani”) para urës për Haraçinë, ZIK “Kravarstvo” dhe fshati Bërnjarcë në Komunën e Haraçinës.

Prej orës 8:30 deri në orën 11:30, pa energji elektrike do të jenë shfrytëzuesit e rrugëve numër. 2, 3, 5, 6 dhe 7 në Ilinden.

Të ngjajshme

Të fundit