7.8 C
Skopje
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Parashikimi i motit

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 9 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 18 deri në 24 gradë.

Të ngjajshme

Të fundit