17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Për herë të parë deputetja demokrate i bashkohet Sali Berishës

Deputetja demokrate e Lezhës, Lindita Metaliaj i është bashkuar për herë të parë mbledhjes së grupit parlamentar të thirrur sot nga kreu i PD-së Sali Berisha në selinë blu.

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka paraqitur sot para Grupit parlamentar të PD-së dhe mbarë opinionit, projektligjin që ka përgatitur Partia Demokratike për të ndaluar qeveritarët e vendit të përfshirë në korrupsion dhe abuzime të rënda, që t’i shpëtojnë drejtësisë.

Sipas burimeve për mediat, Tomorr Alizoti ka pranuar të jetë drejtues politik i Beratit.

 

Të ngjajshme

Të fundit