21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Policia mbrëmë arrestoi 12 persona në Shkup!

F.S.(21), B.L.(22) të dy nga Shkupi dhe D.Ch.(43) nga Republika e Turqisë, për shkak se kanë poseduar marihuanë, kurse G.N.(41), N.G.(32), D.S.(27), P.K.(24), H.V.(38), A.K.(37) dhe D.S.(23), të gjithë nga Shkupi dhe I.G.(42). nga Manastiri, pasi u është gjetur dhe konfiskuar kokainë dhe T.T.(25) nga Shkupi, pasi tek ai është gjetur marihuanë dhe amfetaminë. Pas dokumentimit të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzimi përkatës, thuhet në kumtesën e MPB-së.

Të ngjajshme

Të fundit