22.8 C
Skopje
E diel, 19 Maj, 2024

Shkup / Të shtëna me armë zjarri, plagoset një 29 vjeçar!

Me datë 09.10.2022, në SPB Shkup, nga spitali i përgjithshëm i qytetit “Shën Naum i Ohrit” është raportuar se me plagë nga arma e zjarrit është sjellë D.N.(29) nga Shkupi.

Më herët në SPB Shkup ishte njoftuar se në sheshin “Sllovenia” janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, pas së cilës në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur disa gëzhoja dhe një plumb të pa shkrepur.

Policia ka kryer ekspertizë, ndërsa janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Të ngjajshme

Të fundit