14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Sulmi në Stamboll, Ganiu shpreh ngushëllime të thella te populli turk

Kryetari i Komunës Çair, Visar Ganiu ka shprehur ngushëllime ndaj familjeve të cilat humbën jetën në sulmin terrorist në Stamboll të Turqisë.

I trishtë lajmi për shpërthimin e sotëm në Stanboll të Turqisë, ku sipas informacioneve të para ka persona që humbën jetën, por edhe të plagosur.

Shpreh ngushëllime të thella deri te populli turk dhe bashkëndjej në këto çaste me familjarët e personave që kanë humbur jetën, por edhe me gjithë Turqinë. 

Të ngjajshme

Të fundit