21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Taravari në takim tek Kurti: një takim shqiptarësh me simbolikë të madhe!

Kandidati për president nga VLEN, Arben Taravari ka zhvilluar sot një takim me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, i shoqëruar nga dy bashkëpunëtor dhe mbështetës të tij.

“Tani jemi në Prishtinë për një takim shqiptarësh me simbolikë të Madhe!
Me Ilir Xhaferin pasardhësin e Arbën Xhaferit, me Feta Alimin, trim mbi trima dhe besnik, dhe me Kryeministrin e Republikës së Kosovës, Albin Kurti, i cili është Mbështetës i Kauzës Tonë, Insipirues dhe Shembull i Lëvizjeve të Mëdha!
NDRYSHIMI FILLOI!”, ka shkruar Taravari.

Të ngjajshme

Të fundit