21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Taravari: Për 12 orë arritëm +8,000 nënshkrime! Falemnderit nga zemra

Dr. Arben Taravari kandidat për President të RMV-së ka shprehur një falënderim të veçantë për shkak se brenda 12 orëve janë grumbulluar +8,000 nënshkrime, informon POPULLI.mk
“Ne filluam para pak orësh me mbledhjen zyrtare të nënshkrimeve dhe kemi arritur në 8 mijë nënshkrime+! Këto janë nënshkrime lirie, pa asnjë imponim, pa asnjë detyrim por janë Vullneti Juaj i Pastër! Mbledhja e nënshkrimeve vazhdon edhe nesër. Ky është një rekord i ri dhe tregues se me VLEN Ndryshimi Ka Filluar! Faleminderit nga zemra!”, është shprehur Taravari.
© POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit