38.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Tërmet në Veleshtë të Strugës

Një tërmet me fuqi prej dy shkallë sipas Rihterit pasdite është regjistruar në Maqedoninë e Veriut.

Sipas informacioneve të para, epiqendra është në afërsi të fshatit Veleshtë të Strugës.

Epiqendra është në thellësi prej 10 km.
Me orën lokale, tërmeti është regjistruar në 14:43 dhe 46 sekonda.

Të ngjajshme

Të fundit