-1.2 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Tre fëmijë janë lënduar në oborrin e një shkolle në Çair

Tre fëmijë të moshës së mitur janë lenduar në oborrin e një shkolle në Çair. Sipas MPB, ata janë lënduar nga gjësendet e forta që ka hedhur një grua.

“Më datë 05.10.2022 (e mërkurë) në ora 15:23 në SPB Shkup, personi E. L. ka raportuar se në oborrin e një shkolle në rrugën “Serava”, një femër ka hedhur sende të forta dhe ka lënduar dy të mitur nga Shkupi dhe një të mitur nga fshati Luboten i Shkupit”, njofton policia.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit