36.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Ali Ahmeti, kumbar i vajzës së Besiana Mehmedit dhe Shkodran Tolajt

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, është bërë kumbar i Uskanës, vajzës së artistëve të njohur të skenës shqiptare, Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj.

“Nëse besohet se fëmiu i ngjan kumbarës jam shumë i nderuar dhe i lumtur që Uskanës përveç përzgjedhjes së emrit sonte iu morën flokët dhe u bë oficialisht kumbar i saj lideri i shqiptarëve Ali Ahmeti! Privilegj për Uskanën e ne si familje të ndjejmë mikëpritje, dashuri e bujari në konakun e tij në Zajaz!”, ka shkruar Shkodran Tolaj në Facebook.

Se Ali Ahmeti do të jetë kumbar i vajzës së tyre, ata e patën zbuluar kohë më parë në emisionin “21 Gradë” të RTV21.

Të ngjajshme

Të fundit