8.8 C
Skopje
E enjte, 29 Shkurt, 2024

Arrestohet një 22 vjeçar në Shkup, policia jep detajet (FOTO)

Një 22 vjeçar është arrestuar sot në Shkup pas një aksoni të Policisë Intervenuese, pasi tek ai janë gjetur 3 kilogramë marihuanë, përcjell Klan Maqedoni.

“Sot (08.11.2022) rreth orës 10:50 në Bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup, kanë privuar nga liria F.V.(22) nga Shkupi, gjatë kontrollit në çantën e tij janë gjetur rreth tre kilogramë marihuanë. Para se të privohet nga liria tentoi të arratisej, por shpejt u kap dhe u ndalua. Personi u ndalua në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet kundër tij”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Të ngjajshme

Të fundit