30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Bllokohet rruga pranë Sheshit Skenderbeu, përplasen tre vetura

Prej disa minutave është e pakalueshme rruga poshtë urës pranë Sheshit Skendërbeu në Çair. Tre vetura janë përplasur mes tyre duke shkaktuar radhë të gjata automjetesh, përcjell Klan Maqedoni.

Policia ka dalur në vendngjarje dhe po kryen procedurat e nevojshme, ndërsa nga aksidenti përveç dëmeve materiale, nuk raportohet ende për ndonjë dëm më të madh tek pjesëmarrësit.

Të ngjajshme

Të fundit