7.8 C
Skopje
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Çair / Aksident i rëndë me motoçikletë!

MPB ka lajmëruar se dje në ora 11:10 është paraqitur që në rrugën “Hasan Pasha” në Shkup ka ndodh një aksident rrugor mes një automjeti “Mercedes” e drejtuar nga R.K (66) nga Shkupi dhe motoçikleta Jamaha e drejtuar nga B.M.(29) nga Shkupi.

“Nga aksidenti i bërë është i lënduar rëndë ka pësuar drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar në spitalin e përgjithshëm të “Shën Naum Ohri”. Kontrolli është bërë nga ekipi inspektues nga SPB Shkup” – njoftoi policia.

Të ngjajshme

Të fundit