32.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Deputja e zonës 6 Ajdari në takim me Qytetarët (Foto)

Deputetja e zonës 6 Rina Ajdari sot bashkë me Kryetarin e Parlamentit të Maqedonisë Talat Xhaferin ishin në takim me qytetarët e Gostivarit, më poshtë ua sjellim edhe postimin e plotë të Deputetes që e shpërndau në rrjetin e saj në Facebook:

‘ Sot në sheshin e qytetit të Gostivarit unë si deputete e zones 6 bashkë me Kryekuvendarin e Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi dhe kolegë tjerë ishim në takim me qytetarët ku i informuam për punën e Kuvendit.

Organizimi u mbështet nga National Democratik Institute (NDI) dhe Ambasada e Zvicrës!
Faleminderit Gostivar ‘

Të ngjajshme

Të fundit