30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

(FOTO) Kasami publikon borxhin aktual të komunës së Tetovës

Kryetari i Tetovës, Bilall Kasami ka thumbuar kundërshtarët politik dhe ish kryetaren e kësaj komune, Teuta Arifi me postimin e fundit në ‘Facebook’ duke treguar për borxhin e komunës, informon POPULLI.mk

“Kështu qeverisim ne, pa shumë fjalë, me punë dhe përkushtim!”, ka shkruar Kasami, duke iu referuar borxhit të vitit 2021 dhe borxhit të komunës nën udhëheqjen e tij.

https://www.facebook.com/photo?fbid=884799866349327&set=a.464536125042372

Të ngjajshme

Të fundit