11.8 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

(FOTO) Taravari takohet me Kurtin dhe Ramën në Shkup

Sot në Shkup mbahet takimi i liderëve të Ballkanit Perëndimor – BE.

Pas një konference dhe deklaratat e liderëve në kohën e pushimit, kreu i ASH-së, Arben Taravari ka takuar Ramën dhe Kurti ku siç njofton Klan Maqedoni po diskutohet për shumë tema dhe vendimin e ASH-së se si do të pozicionohet në zgjedhjet e Majit në Maqedoninë e Veriut.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=122176258526000904&set=a.122116871690000904

Burimi /KlanMacedonia/

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit