2.8 C
Skopje
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kafshohet nga një qen endacak një person në Gostivar

Dje (21-shkurt) në orën 13:40, 25-vjeçari J.B. nga fshati Vërben i Gostivarit, në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 09:20 në Hanet e Mavrovës, është sulmuar dhe kafshuar nga një qen endacak.Ts

Të ngjajshme

Të fundit