21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Moti për ditën e sotme

Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në mëngjes do të jetë ftohtë dhe me mjegull apo vranësira të ulëta nëpër lugina. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 16 deri në 21 gradë.

Të ngjajshme

Të fundit