32.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Në Aeroportin e Shkupit konfiskohet ar dhe diamante në vlerë 2,4 milionë euro!

Dogana e Maqedonisë së Veriut ka sekuestruar ar në vlerë të 2,4 milionë eurove, mëson TV21. Burime brenda Doganës bëjnë të ditur se në Aeroportin e Shkupit janë sekuestruar 42 kilogramë ari dhe diamantë. Në ora 13:00 pritet që nga Dogana të dalin me konferencë për shtyp, ku do të ketë sqarime shtesë.

Të ngjajshme

Të fundit