14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Visar Ganiu: Turneu ndërkombëtar në mundje “13 Nëntori” në organizim të Klubit të Mundjes “Tefejuz” solli spektakël sportiv në komunën tonë

🤼‍♀️🤼‍♀️Turneu ndërkombëtar në mundje “13 Nëntori” në organizim të Klubit të Mundjes “Tefejuz” solli spektakël sportiv në komunën tonë.
👏🏻Përgëzoj me këtë rast organizatorët, trajnuesit bashkë me pjesëmarrësit e turneut dhe uroj të vazhdojnë traditën e eventeve të tilla të mundjes.
Çairi mbetet shtëpia e vërtetë e kampionëve nga shumë fusha të sportit🏆🥇. Shënoi Ganiu në profilin e tij Facebook!

Të ngjajshme

Të fundit