30.8 C
Skopje
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Vrasje në një kazino në Kapishtec

Mëngjesin e sotëm në një kazino në bulevardin “M.T. Gologanov” është plagosur N.A. (46) prej f. Haraçinë nga personi me të cilin më parë kanë luajtur në aparatet e kazinos, pas së cilës N.A. iu nënshtrua plagëve.

Siç kumtoi MPB, incidenti është raportuar në orën 08:05 në SPB Shkup.

Është njoftuar prokurori publik dhe ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Të ngjajshme

Të fundit