17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Xhaferi: BDI në Gostivar është shumë më e unifikuar

Kryetari i degës së Gostivarit, Valdet Xhaferi në zyrat e degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar ka mbledhur në takim strukturat e BDI-së në Gostivarë.

Përpos anëtarëve të degës, në takim me strukturat kanë marrë pjesë edhe anëtarët e kryesisë qëndrore të partisë, deputetët dhe përfaqesues të pushtetit ekzekutivit të deleguar nga dega e Gostivarit.

“Gjatë mbledhjes që drejtoi Kryetari i Degës, u diskutua rreth zhvillimeve të fundit brenda partisë. Nga mbledhja që kaloi në atmosferë kontruktive dhe miqësore, u dha porosia që dega e BDI në Gostivar nga zhvillimet e fundit politike po del më e unifikuar dhe më e fortë se kurdoherë”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga Xhaferi.

Të ngjajshme

Të fundit