14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Një polic-praktikant pjesë e grupit të huliganëve në Kumanovë!

Televizioni Alsat mëson se një polic praktikant F.C (22) dyshohet se ka qenë pjesë e grupit të huliganëve të cilët më 14 nëntor sulmuan dy të rinjtë shqiptar.

Burimet tona thonë se i njëjti ka qenë i ftuar në bisedë informativen, ndërsa është intervistuar edhe nga Kontrolli i Brendshëm në kuadër të MPB-së.

Identiteti i tij është i njohur për redaksinë tonë, por nuk do të shpaloste për shkak të prezumimit të pafajësisë dhe derisa sa pritet reagimi zyrtar i MPB-së./Alsat.mk

Të ngjajshme

Të fundit